Balustrada szklana samonośna

OFERTA

W naszej ofercie posiadamy:

schody-ikona

Balustrada szklana samonośna – Poznań

Balustrada szklana samonośna – dobry wybór do nowoczesnych wnętrz

Balustrada szklana samonośna to rozwiązanie pasujące idealnie do nowoczesnej architektury. Balustrady szklane stosowane są do ograniczania powierzchni balkonów, a także powierzchni komunikacyjnych, jak schody czy antresole. Dzięki funkcjonalności i wysokiej estetyce balustrada szklana samonośna świetnie sprawdzi się w nowoczesnym biurowcu. Balustrady szklane pomagają w uzyskaniu optycznego powiększenia przestrzeni dzięki wykorzystaniu światła. Dzięki optycznemu powiększeniu przestrzeni są coraz częściej wybierane także do nowoczesnych mieszkań dwupoziomowych i domów jednorodzinnych. Balustrada szklana to nie tylko rozwiązanie funkcjonalne, ale też bardzo dekoracyjne.

Balustrada szklana samonośna – charakterystyka

Balustrada szklana samonośna wykonana jest z najwyższej jakości szkła hartowanego. Jest ono niezwykle trwałe i estetyczne. Szkło hartowane jest także bezpieczne, nie rozbija się bowiem na ostre kawałki. Balustrady szklane są odporne na działanie czynników zewnętrznych, mogą więc z powodzeniem być stosowane na zewnątrz, np. jako balustrady balkonowe. Szkło hartowane wyjątkowo łatwo jest utrzymać w czystości. Balustrada szklana samonośna charakteryzuje się brakiem pionowych elementów mocujących. Balustrady składają się z dwóch tafli szkła hartowanego połączonych podczas laminowania. Grubość balustrady może wynosić od 10 do 20 milimetrów. Balustrada szklana samonośna mocowana jest przy użyciu aluminiowego profilu nośnego.

Projektowanie balustrad szklanych samonośnych jest właściwie nieograniczone. Specjalista dokonuje dokładnych pomiarów. Następnie poszczególne elementy szklanej balustrady są odmierzane i wycinane, a szkło hartowane. Balustrady montuje się przy użyciu dodatkowych elementów.

Koszt balustrady samonośnej

Koszt całkowity balustrady szklanej zależny jest od wybranego kształtu szkła. Cenę kalkuluje się za metr bieżący liczony wzdłuż biegu schodów. W cenie zawarte są wszelkie usługi jak projekt, szkło hartowane czy mocowania.

Margo Schody – balustrada szklana samonośna Poznań

Nasza firma działa na terenie miasta Poznań. Balustrada szklana samonośna wykonywana jest na wymiar. Oferujemy kompleksową obsługę takiego zamówienia, od pierwszych pomiarów, przez przygotowanie projektu, po montaż oraz serwis balustrady. Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą w doborze odpowiednich mocowań i poręczy do balustrady szklanej. Gwarantujemy najwyższej jakości szkło oraz dodatkowe elementy. Charakteryzują nas profesjonalizm oraz przystępne ceny.

Nasze balustrady szklane samonośne cieszą się zainteresowaniem klientów z Poznania i okolic.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią realizacji balustrad szklanych.

Copyright © 2016 MARGO SCHODY ,Lusówko (k/ Poznań), ul. Sierosławska 2a ,tel. kom. 533 866 655

Polityka Prywatności

Designed by: Latara Agency

Zapraszamy do skorzystania z darmowej konsultacji oraz pomiarów.


    Prosimy zadzwonić do nas lub wypełnić poniższy formularz a my skontaktujemy się z Państwem i omówimy szczegóły spotkania.


    tel. 533 866 655

    Formularz kontaktowy