Balustrady Szklane

OFERTA

W naszej ofercie posiadamy:

schody-ikona

Balustrady balkonowe szklane i ze stali nierdzewnej

Balustrady szklane były niegdyś typowe dla biurowców, muzeów i galerii handlowych (np. z Poznania), jednak dziś coraz chętniej wybierane także dla domów i mieszkań. Balustrady szklane wyróżniają się bowiem niepowtarzalnym efektem wizualnym, dzięki czemu świetnie sprawdzą się na tarasach, balkonach oraz schodach, każdorazowo zapewniając swoim użytkownikom maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Można zdecydowanie więc stwierdzić, że nadały wnętrzom w Poznaniu zupełnie nowego charakteru! Ponieważ balustrady szklane nie zatrzymują strumieni światła, pozwalają optycznie powiększyć przestrzeń, a każdemu wnętrzu dodają lekkości oraz nowoczesnego, minimalistycznego charakteru. Dzięki temu balustrady szklane znajdują się w coraz większej ilości wnętrz na terenie Poznania i okolic.

Balustrady

Doskonale komponują się z innymi materiałami, takimi jak drewno, metal, kamień czy ceramika. Ponadto balustrady szklane są tak uniwersalne, że można łączyć je z dowolną kolorystyką pomieszczeń. Wszystko to sprawia, że balustrady szklane uchodzą obecnie, w opinii naszych klientów z miasta Poznań, za jedno z ciekawszych rozwiązań architektonicznych oraz dekoracyjnych. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, stanowiąc wówczas osłonę przed wiatrem oraz zacinającym deszczem czy śniegiem. Osoby zainteresowane tym rozwiązaniem powinny zwrócić się do naszej firmy, która zdaniem klientów wytwarza jedne z najlepszych balustrad szklanych na terenie Poznania i okolic.

Copyright © 2016 MARGO SCHODY ,Lusówko (k/ Poznań), ul. Sierosławska 2a ,tel. kom. 533 866 655

Polityka Prywatności

Designed by: Latara Agency

Zapraszamy do skorzystania z darmowej konsultacji oraz pomiarów.


    Prosimy zadzwonić do nas lub wypełnić poniższy formularz a my skontaktujemy się z Państwem i omówimy szczegóły spotkania.


    tel. 533 866 655

    Formularz kontaktowy