Drzwi Drewniane

OFERTA

W naszej ofercie posiadamy:

schody-ikona

Drzwi drewniane

Drzwi zaczęto używać całe wieki temu (również na terenie dawnego miasta Poznań) i jest to jeden z tych wynalazków, który najpewniej będzie nam towarzyszył przez następne wieki. Izolują od hałasów, temperatur i zapachów, a dodatkowo gwarantują prywatność – to tylko niektóre z ich zalet, które doceniamy na co dzień. Od lat niezmiennie najpopularniejszym materiałem do wykonania drzwi jest drewno, chociaż dziś producenci często próbują zastępować je czymś innym – co prawda tańszym, ale zwykle rzutującym na jakość. Nasza firma zajmuje się produkcją drzwi właśnie z drewna. Nasze drzwi drewniane są wykonywane z różnych gatunków litego drewna. To gwarantuje ich nabywcom solidność i trwałość na długie lata, jaką mogą zapewnić tylko bardzo dobre drzwi drewniane. Poza wysoką jakością dbamy także o walory wizualne, projektując i wytwarzając drzwi cechujące się oryginalnym wzornictwem, odpowiadającym gustom zarówno tych klientów stawiających na klasykę, jak i tych hołdujących nowoczesności. Wszystko to pokazuje, jak bardzo poważnie traktujemy rzemiosło wyrabiania doskonałych drzwi drewnianych.

Produkowane przez naszą firmę drzwi drewniane znalazły się już w futrynach wielu domów naszych klientów, lubując się we wszystkich wyżej już wymienionych cechach, które staramy się w nich zamknąć. Produkowane przez naszą firmę drzwi drewniane mogą dodatkowo, na życzenie klienta być wzbogacone o wykonane ze stali lub szkła elementy, które dodatkowo zwiększą ich atrakcyjność wizualną. Orientacja na potrzeby i oczekiwania klienta i nastawienie z góry na wysoką jakość naszych drzwi sprawia, że jesteśmy jednym z najczęściej wybieranych przez klientów z Poznania i okolic producentów drzwi drewnianych.

Copyright © 2016 MARGO SCHODY ,Lusówko (k/ Poznań), ul. Sierosławska 2a ,tel. kom. 533 866 655

Polityka Prywatności

Designed by: Latara Agency

Zapraszamy do skorzystania z darmowej konsultacji oraz pomiarów.


    Prosimy zadzwonić do nas lub wypełnić poniższy formularz a my skontaktujemy się z Państwem i omówimy szczegóły spotkania.


    tel. 533 866 655

    Formularz kontaktowy