Drzwi na wymiar

OFERTA

W naszej ofercie posiadamy:

schody-ikona

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne na wymiar

Drzwi na wymiar mają jedną, podstawową cechę – dopasowane są do Państwa indywidualnych oczekiwań i potrzeb, a zatem w procesie ich projektowania i produkcji zachodzi całkowita dowolność. To Państwo decydujecie o kształcie i wielkości drzwi na wymiar, o materiale, z jakiego mają zostać wykonane, o rodzaju zastosowanych tutaj dodatków oraz ich wykończeniu na poziome detalu. Ze strony naszej firmy działającej na terenie Poznania dokładamy wszelkich starań, aby przygotowywane przez nas drzwi na wymiar każdorazowo odznaczały się najwyższą starannością wykonania oraz najlepszej klasy surowcem.

Dostępne są tu wszystkie właściwie rodzaje drewna, które dodatkowo wesprzeć można wstawkami ze szkła albo nierdzewnej stali. To z kolei sprawia, że drzwi na wymiar można dopasować także pod konkretną stylistykę wnętrza – inne w końcu drzwi pasować będą do wnętrza starodawnego czy klasycznego, dość zachowawczego, inne jeszcze do wnętrza nowoczesnego, nastawionego na podążanie za trendami.
Siedzibą naszej firmy jest Poznań, gdzie oferujemy Państwu kompleksową pomoc z zakresu doradztwa na każdym poziomie transakcji. Wykonamy za Państwa wszystkie niezbędne pomiary, przedstawimy także optymalny kierunek działań. Uwzględnimy Państwa oczekiwania, potrzeby oraz zasoby finansowe, aby inwestycja była jak najkorzystniejsza i najbardziej opłacalna, a wykonane przez nas drzwi na wymiar rzeczywiście idealnie wkomponowały się w Państwa domy i mieszkania. Odpowiemy także na wszelkie pytania i zaoferujemy montaż, świadczony przez zespół wykwalifikowanych pracowników.

Copyright © 2016 MARGO SCHODY ,Lusówko (k/ Poznań), ul. Sierosławska 2a ,tel. kom. 533 866 655

Polityka Prywatności

Designed by: Latara Agency

Zapraszamy do skorzystania z darmowej konsultacji oraz pomiarów.


    Prosimy zadzwonić do nas lub wypełnić poniższy formularz a my skontaktujemy się z Państwem i omówimy szczegóły spotkania.


    tel. 533 866 655

    Formularz kontaktowy