Drzwi Wewnętrzne

OFERTA

W naszej ofercie posiadamy:

schody-ikona

Drzwi wewnętrzne Poznań

Drzwi wewnętrzne mają do spełniania szereg istotnych funkcji, toteż ich wybór nie powinien być dziełem przypadku. Ich najważniejszą rolą jest odgrodzenie od siebie poszczególnych pomieszczeń – tak na poziomie wzrokowym, jak i akustycznym. Mają one zapewnić intymność domownikom i sprzyjać usystematyzowaniu przestrzeni. Drzwi wewnętrzne to także istotny element dekoracyjny wnętrza, ważne więc, aby stylistyką pasowały one do niego pod każdym względem. Do wyboru naszych klientów z Poznania są oczywiście drzwi wewnętrzne wykonane z przeróżnych materiałów, z czego prym wiodą drzwi z drewna litego, występującego w całej gamie gatunków. Ich doskonałym uzupełnieniem będą dodatki ze stali nierdzewnej oraz szkła, a także umiejętnie dobrane tutaj kolory.

Drzwi drewniane wewnętrzne

Istotnym kryterium jest także sposób otwierania – drzwi wewnętrzne mogą być rozwieralne, składane, przesuwne, harmonijkowe bądź wahadłowe, przy czym najpopularniejsza wciąż pozostaje pierwsza z opcji. W zależności od miejsca przeznaczenia, można decydować się na drzwi wewnętrzne pełne bądź przeszklone. Te ostatnie doskonale sprawdzą się choćby w korytarzach bez okien, pozbawionych naturalnego światła – pozwolą wpuścić do niego nieco światła z sąsiednich pokoi, czyniąc przestrzeń jaśniejszą i cieplejszą. Także i tu do wyboru jest kilka gatunków szkła, od przezroczystego, przez matowe, aż po barwione i witrażowe.
Siedzibą naszej firmy jest Poznań, toteż serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu. Podczas wspólnej konsultacji postaramy się wybrać model, najlepiej odpowiadający Państwa potrzebom i pasujący do wystroju Państwa wnętrz.

Copyright © 2016 MARGO SCHODY ,Lusówko (k/ Poznań), ul. Sierosławska 2a ,tel. kom. 533 866 655

Polityka Prywatności

Designed by: Latara Agency

Zapraszamy do skorzystania z darmowej konsultacji oraz pomiarów.


    Prosimy zadzwonić do nas lub wypełnić poniższy formularz a my skontaktujemy się z Państwem i omówimy szczegóły spotkania.


    tel. 533 866 655

    Formularz kontaktowy