Schody Drewniane

OFERTA

W naszej ofercie posiadamy:

schody-ikona

Schody drewniane wewnętrzne i zewnętrzne do samodzielnego montażu – Poznań i Wielkopolska

Schody, poza funkcją łączenia poszczególnych kondygnacji domu lub mieszkania, pełnią także funkcję dekoracyjną. Dlatego wszystkim naszym klientom z Wielkopolski, którzy cenią sobie wyjątkowe, naturalne i pełne klasycznego uroku wnętrza, polecamy schody drewniane.

Od wielu lat cieszą się one niegasnącą popularnością, wynikającą z ich solidności, wytrzymałości, łatwości montażu oraz utrzymania w czystości. Schody drewniane są także rozwiązaniem w pełni ekologicznym, a ich produkcja jest procesem przyjaznym zarówno dla środowiska, jak i zdrowia człowieka. Co więcej, każdemu budynkowi nadają one ciepłego i ponadczasowego charakteru. Z kolei uniwersalność naturalnych surowców sprawia, że schody drewniane z powodzeniem sprawdzą się w dowolnie zaaranżowanej, czy to nowoczesnej, czy tradycyjnej przestrzeni.

Schody do samodzielnego montażu

Do wyboru naszych klientów z Wielkopolski oddajemy schody drewniane do samodzielnego montażu z desek pochodzenia krajowego oraz egzotycznego. W zależności od gatunku drewna, nasze schody będą różnić się między sobą pod względem twardości, wytrzymałości, odporności na ścieranie, reakcji na wilgoć oraz możliwości wyginania.

Minęły już czasy, kiedy schody miały być jedynie funkcjonalne i bezpieczne. Dzisiaj, poza oczywistym przeznaczeniem, jakim jest zapewnienie połączenia pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami budynku, równie ważna jest także ich warstwa estetyczna, na którą klienci z Wielkopolski zwracają coraz większą uwagę. Są one bowiem nie tylko jednym z bardziej wyrazistych elementów wnętrza, ale często stanowią także jego centrum. Dlatego oferujemy dziś Państwu najwyższej klasy schody drewniane do samodzielnego montażu, których niewątpliwym atutem jest elegancki, majestatyczny wygląd, dzięki któremu znalazły się w wielu wnętrzach na terenie Wielkopolski. Schody drewniane wykonane są z naturalnego, w pełni bezpiecznego surowca, a ponadto cechuje je trwałość i wytrzymałość, jakich próżno szukać wśród schodów wykonanych z innych materiałów.

Co więcej, schody drewniane pasują do każdej aranżacji – sprawdzą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i tych bardziej klasycznych. Idealnie współgrają także z innymi materiałami, takimi jak szkło czy metal. Ponadto są przyjemne w dotyku, można po nich chodzić boso, a do tego utrzymują przyjazną dla stóp temperaturę. Także wizualnie schody drewniane dodają ciepła wnętrzu – czynią je też przytulniejszym, bardziej nastrojowym i milszym dla oka.

Siedzibą naszej firmy jest Poznań. Tutaj wykonujemy większość naszych zleceń, ale zapraszamy do kontaktu także klientów spoza miasta – obszarem, na którym bazujemy w naszej pracy jest niemal cała Wielkopolska. Ponieważ schody drewniane to inwestycja na lata, warto wybrać tu firmę, która zapewni Państwu odpowiedni ich wybór oraz wykona profesjonalny montaż. Ze swojej strony oferujemy fachową pomoc na każdym etapie transakcji i wierzymy, że ta współpraca będzie owocna dla obydwu stron. Zapracowaliśmy na reputację jednej z najlepszych firm oferujących schody drewniane do samodzielnego montażu na terenie Wielkopolski.

Copyright © 2016 MARGO SCHODY ,Lusówko (k/ Poznań), ul. Sierosławska 2a ,tel. kom. 533 866 655

Polityka Prywatności

Designed by: Latara Agency

Zapraszamy do skorzystania z darmowej konsultacji oraz pomiarów.


    Prosimy zadzwonić do nas lub wypełnić poniższy formularz a my skontaktujemy się z Państwem i omówimy szczegóły spotkania.


    tel. 533 866 655

    Formularz kontaktowy