Schody Dywanowe

OFERTA

W naszej ofercie posiadamy:

schody-ikona

Schody dywanowe – Poznań i Wielkopolska

Schody dywanowe są jednym z najciekawszych rozwiązań dekoratorskich, które doskonale sprawdzają się w bardzo różnych rodzajach wnętrz – obszernych i niewielkich, mieszkalnych i firmowych lub oficjalnych. Cieszą się coraz większą popularnością również w Poznaniu i okolicach, gdzie nasza firma zajmuje się produkcją schodów drewnianych, wśród których znajdują się również dywanowe.

Schody dywanowe doskonale uzupełniają wygląd stylowych, minimalistycznych wnętrz. Pozwalają zaoszczędzić miejsce dzięki możliwości zagospodarowania przestrzeni, co czyni je niezwykle funkcjonalnymi.

Schody dywanowe to niesamowity urok i elegancja, którymi może się pochwalić jedynie klasyczne drewno, połączona z klasycznym designem. Oferujemy możliwość zamówienia schodów dywanowych wykonane zarówno z krajowych, jak i zagranicznych gatunków drewna.

Wśród oferowanych przez nas rodzajów projektów schodów dywanowych znajdą Państwo:

  • biegi proste, zabiegowe lub wachlarzowe
  • schody z balustradami ze szkła hartowanemu bądź stali szlachetnej
  • dywanowe schody kręcone

Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Państwa potrzeby, jeśli chodzi o schody dywanowe. Firma Margo Schody oferuje osobom z Poznania i okolic możliwość dokonania konsultacji w kwestii wykorzystania schodów dywanowych. Możemy więc pochwalić się pomocą w urządzeniu przepięknych wnętrz wielu osobom i firmom z Wielkopolski.

Copyright © 2016 MARGO SCHODY ,Lusówko (k/ Poznań), ul. Sierosławska 2a ,tel. kom. 533 866 655

Polityka Prywatności

Designed by: Latara Agency

Zapraszamy do skorzystania z darmowej konsultacji oraz pomiarów.


    Prosimy zadzwonić do nas lub wypełnić poniższy formularz a my skontaktujemy się z Państwem i omówimy szczegóły spotkania.


    tel. 533 866 655

    Formularz kontaktowy