Schody na beton

Schody na beton – Poznań

Schody na beton to połączenie wygody, trwałości i niezawodności.

Stare betonowe schody wewnętrzne nie są najlepszym rozwiązaniem do domu – surowy beton to nieprzyjazne wykończenie, które jednocześnie przewodzi wszystkie niechciane dźwięki. Jeśli nie masz możliwości wymiany ich na nowe, drewniane schody, możesz zdecydować się na alternatywę: schody na beton. To nowoczesny sposób na tłumienie hałasu oraz stworzenie przyjaźniejszej przestrzeni w domu czy siedzibie firmy.

Na czym polega taka konstrukcja?

Schody na beton to specjalnie zaprojektowany system do obicia schodów betonowych. Może zawierać stopnie lub dodatkowe podstopnie – w zależności od indywidualnych preferencji. Dostępne w naszej ofercie schody na beton są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Możesz zdecydować się na klasyczne modele wykonane z popularnych rodzajów drewna: dębu, jesionu, buku, lub z wybranych gatunków egzotycznego drewna. Aby schody na beton zachowały swój wygląd na dłużej, należy odpowiednio zabezpieczyć je przed ścieraniem lub uszkodzeniem. Drewno zostaje polakierowane lub pokryte olejem, dzięki czemu posłuży przez długie lata.

Postaw na wysoką jakość wykonania i wykończenia

Aby schody na beton były idealnie dopasowane do płaszczyzny, niezbędne są szczegółowe pomiary. Zbyt krótkie schody nie tylko nie będą zbyt estetyczne, ale również nie będą spełniały swojej funkcji. Jeśli zależy Ci na wyciszeniu odgłosów oraz jednocześnie pragniesz nadać pomieszczeniom stylowego charakteru, postaw na schody na beton. Nie musisz decydować się wyłącznie na podstawowy wariant. Doskonałe połączenie tworzy drewniane wykończenie oraz specjalnie zamontowana instalacja świetlna. Z jednej strony będzie zapewniała bezpieczeństwo podczas użytkowania schodów, z drugiej – pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru. Stwórz projekt schodów, które idealnie wkomponują się w wystrój Twojego domu, a my zadbamy o dostarczenie Ci najlepszych produktów wykonanych z wysokiej jakości drewna. Świetnym uzupełnieniem będą również balustrady dopasowane wizualnie do drewnianych obić.

Nie masz możliwości wymiany schodów betonowych na drewniane?

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na stawianie nowej drewnianej konstrukcji, postaw na drewniane obicia. Schody betonowe są wyjątkowo trwałe, jednak bez dodatkowego drewnianego wykończenia będą sprawiały surowe wrażenie. Codzienne użytkowanie nie należy wówczas do przyjemności, nawet jeśli lubisz industrialne wnętrza. Stosunkowo niedrogim sposobem jest zastosowanie schodów na beton, ponieważ całość konstrukcji pozostaje nienaruszona, a Ty zyskujesz drewniane wykończenie. Tłumi ono dźwięki, a dodatkowo nadaje wnętrzom przytulności. Jasne i delikatne drewno? A może masywne i solidne ciemne deski? W połączeniu z balustradami będą tworzyły piękną całość. Schody mogą być prawdziwym dziełem sztuki – nawet jeśli nie możesz pozwolić sobie na wykonanie ich w całości z drewna. Zadbaj o komfort swój oraz swoich najbliższych i zamień surowe betonowe schody na przyjemne w użytkowaniu schody na beton z drewnianym wykończeniem.

Umów pomiar


    Zostaw numer