Tanie schody

Schody drewniane do samodzielnego montażu

KLAN

Schody drewniane do samodzielnego montażu w wersji KLAN wykonywane są w średnicach 1200/1400/1600 mm. Elementy metalowe są malowane proszkowo i występują w kolorach czarnym, białym lub szarym. Detale poręczy występują w kolorze czarnym do schodów czarnych lub szarym do konstrukcji schodów w kolorze białym lub szarym. Stopnice natomiast wykonane są z drewna bukowego w kolorze naturalnym lub bejcowanym. Schody dostarczane są w terminie do 14 dni roboczych. Każdy komplet zawiera oryginalne śruby i płytę CD z instrukcją montażu.

Istnieje możliwość zakupu schodów z montażem. Zapytaj o szczegóły.

RING

Schody drewniane do samodzielnego montażu w wersji RING wykonywane są w średnicach 1180/1280 /1380 / 1480/1580 mm. Elementy metalowe występują w kolorach, białym lub chrom. Detale poręczy występują w kolorze białym do schodów białych i chromie do schodów chromowanych. Stopnice natomiast wykonane są z drewna bukowego w kolorze naturalnym lub bejcowanym. Poręcz schodowa składa się z tralek w kolorze konstrukcji i pochwytu. Schody dostarczane są w terminie do 14 dni roboczych. Każdy komplet zawiera oryginalne śruby i instrukcje montażu.

Istnieje możliwość zakupu schodów z montażem. Zapytaj o szczegóły.

STEEL ZINK

Schody do samodzielnego montażu w wersji STEEL ZINK wykonywane są w średnicach 1200/1400 /1600 mm. Elementy metalowe są zabezpieczone cynkowo, a elementy złączne ze stali nierdzewnej. Detale poręczy występują w szarym i wykonane są z tworzywa sztucznego. Poręcz schodowa składa się z tralek w kolorze konstrukcji i pochwytu z tworzywa. Schody dostarczane są w terminie do 14 dni roboczych. Każdy komplet zawiera oryginalne śruby i instrukcje montażu.

Istnieje możliwość zakupu schodów z montażem. Zapytaj o szczegóły.

CUBE

Schody do samodzielnego montażu w wersji CUBE wykonywane są w średnicach 1180 i 1380 mm. Elementy metalowe występują w kolorach, białym lub chrom. Detale poręczy występują w kolorze białym do schodów białych i chromie do schodów chromowanych. Stopnice natomiast wykonane są z drewna bukowego w kolorze naturalnym lub bejcowanym. Poręcz schodowa składa się z tralek w kolorze konstrukcji i pochwytu. Schody dostarczane są w terminie do 14 dni roboczych. Każdy komplet zawiera oryginalne śruby i instrukcje montażu.

Istnieje możliwość zakupu schodów z montażem. Zapytaj o szczegóły.

CLOE

Schody drewniane do samodzielnego montażu wersji CLOE wykonywane są w średnicach 1200/1400/1600 mm. Elementy metalowe są malowane proszkowo i występują w kolorach czarnym, białym lub szarym. Detale poręczy występują w kolorze czarnym do schodów czarnych lub szarym do konstrukcji schodów w kolorze białym lub szarym. Stopnice natomiast wykonane są z drewna bukowego w kolorze naturalnym lub bejcowanym. Poręcz schodowa składa się z tralek malowanych proszkowo i linki stalowej mocowanej równolegle do pochwytu. Schody dostarczane są w terminie do 14 dni roboczych. Każdy komplet zawiera oryginalne śruby i płytę CD z instrukcją montażu.

Istnieje możliwość zakupu schodów z montażem. Zapytaj o szczegóły.

MINI

Schody do samodzielnego montażu w wersji MINI wykonywane są w szerokości stopnia 540 mm. Elementy metalowe występują w kolorach, białym lub chrom. Detale poręczy występują w kolorze białym do schodów białych i chromie do schodów chromowanych. Stopnice natomiast wykonane są z drewna bukowego w kolorze naturalnym lub bejcowanym. Poręcz schodowa składa się z tralek w kolorze konstrukcji i pochwytu. Schody dostarczane są w terminie do 14 dni roboczych. Każdy komplet zawiera oryginalne śruby i instrukcje montażu.

Istnieje możliwość zakupu schodów z montażem. Zapytaj o szczegóły.

LONG

Schody do samodzielnego montażu w wersji LONG wykonywane są w regulowanej wysokości i głębokości stopnia. Głębokość stopnia jest regulowana pomiędzy 180 a 220 mm dla stopni o szerokości stopnia 650 i 750 mm i od 220 – 260 mm dla stopnia o szerokości 800 i 900 mm. Elementy metalowe występują w kolorze białym lub chrom. Detale poręczy występują w kolorze białym do schodów białych i chromu dla schodów chromowanych. Stopnice natomiast wykonane są z drewna bukowego w kolorze naturalnym lub bejcowanym. Poręcz schodowa składa się z tralek w kolorze konstrukcji i pochwytu. Schody dostarczane są w terminie do 14 dni roboczych. Każdy komplet zawiera oryginalne śruby i instrukcje montażu.

Istnieje możliwość zakupu schodów z montażem. Zapytaj o szczegóły.

CIVIC

Schody do samodzielnego montażu w wersji CIVIC wykonywane są w średnicach 120/140/160 mm. Schody pozbawione są całkowicie elementów drewnianych. Stopnice wykonane są z tłoczonej i plastyfikowanej stali z elementem antypoślizgowym. Schody są malowane proszkowo i występują w kolorach czarnym, białym lub szarym. Detale poręczy występują tylko w kolorze czarnym. Poręcz schodowa składa się z tralek malowanych proszkowo i pochwytu z poliuretanu. Schody dostarczane są w terminie do 14 dni roboczych. Każdy komplet zawiera oryginalne śruby i płytę CD z instrukcją montażu.

Istnieje możliwość zakupu schodów z montażem. Zapytaj o szczegóły.

Copyright © 2016 MARGO SCHODY ,Lusówko (k/ Poznań), ul. Sierosławska 2a ,tel. kom. 533 866 655
Polityka Prywatności

Designed by: Latara Agency

Zapraszamy do skorzystania z darmowej konsultacji oraz pomiarów.


    Prosimy zadzwonić do nas lub wypełnić poniższy formularz a my skontaktujemy się z Państwem i omówimy szczegóły spotkania.


    tel. 533 866 655

    Formularz kontaktowy